Luige vanavara- ja käsitöölaada kauplemistingimused:

 NB! Näitusteväljakule sisenemiseks on vaja esitada COVID-19 negatiivse testi tulemus, vaktsineerimispass või tõend COVID-19 põdemise kohta. Kohapeal testi teha ei saa.

Plaan näitab vabu kohti alles siis, kui kõik väljad on täidetud ning kaubakategooria valitud.

Kui registreering on kinnitatud, tuleb teie e-posti aadressile kohe registreeringu kinnitus.

 1. Luige vanavara- ja käsitöölaat toimub Kiili vallas Luige alevikus Luige Näituseväljakul laupäeval, 25. september 2021 kell 09.00 - 16.00.
 2. Luige vanavara- ja käsitöölaada korraldajad on MTÜ Raamaturing ja Kunstihing OÜ (Sõpruse pst. 249, Tallinn, tel.53996098, e-post: laat@raamaturinglus.ee )
 3. Kauplemiseks vajaliku inventari ja kauba saab üles seada laadapäeva hommikul 06.00 - 08.30 või reede, 24. septembri õhtul kell 18.00. - 20.00. 
 4. Laadaplatsi väravad avatakse laadapäeva hommikul kell 6.00. ja kohapeal tuleb olla kuni 16.00 (ürituse lõpuni). Laadaplatsile pääseb autoga hommikul kuni 8.30, hilinejatele ei saa tagada broneeritud kohta. Hilinejate kohad lähevad ümberjagamisele.
 5. Kaupleja valib endale plaanilt sobiva vaba platsi, täidab registreerimisvormi oma andmete ja kauba kirjeldusega. Kui vajate elektrit, siis saate seda juurde osta.
 6. Arve palume tasuda 7 päeva jooksul, seejärel registreering kinnitatakse.
 7. Müügiplatsi suurused on 3x6m, 4x6m, 6x6m, platside hinnad on 20-45 eurot sõltuvalt asukohast ning müüdavast kaubast.
 8. Müügiplatsi saame garanteerida ainult eelbroneerijatele ja broneerimine lõppeb 22. september 2021. Laadahommikul on müügiplats 50% kallim, vabade kohtade olemasolul. Broneeringuid saab tühistada või muuta  kuni 22. septembrini.
 9. Toitlustajate ja jäätisemüüjatega on eelnevalt kokkulepped sõlmitud ja uusi toitlustajaid juurde ei võeta.
 10. Talukauba-alale ootame neid, kes müüvad omatehtud mahedat eestimaist toidukaupa.(näiteks mesi, suitsutatud tooted, erinevad jahud, puu- ja juurviljad jms). Kõikvõimalikud müügiload, serifikaadid, külmletid jms. peavad olema kehtivad ja müüja poolt organiseeritud.
 11. Korraldajal on õigus kauplejast keelduda põhjendusi esitamata ja korrigeerida kaubakategooriaid, et ei oleks liiga palju sarnaseid tooteid.
 12. Luige vanavara- ja käsitöölaadal on lubatud kaubelda eelkõige vanavara ja omatehtud käsitööesemetega.
  • Keelatud on kaubelda relvade ja muude plahvatusohtlike esemetega.
  • Keelatud on kaubelda kasutatud riiete ja jalanõudega(va. vanem militaarne vms. vormiriietus).
  • Keelatud on kaubelda mistahes tehastes toodetud riiete, jalanõude vms. esemetega.
  • Keelatud on alkoholi müük ja tarbimine.
 13. Müüjad peavad tagama desinfitseerimisvahendite olemasolu.
 14. NB! Näitusteväljakule sisenemiseks on vaja esitada COVID-19 negatiivse testi tulemus, vaktsineerimispass või tõend COVID-19 põdemise kohta. Seoses Covid19 piirangutega, palume kaasa võtta desinfitseerimisvahend ja hoida omavahel mõistlikku distantsi ning vajadusel seda öelda ka klientidele.

Pärast kauplemist tuleb kauplemiskoht koristada. Tekkinud prügi ja jäätmed tuleb ise kaasa võtta. (pakendid, tühjad kastid, müümata jäänud kaup)

Müügiplatsil tuleb kaubelda kuni ürituse lõpuni (varem lahkumine on võimalik ainult kokkuleppel korraldajaga).

Soovitused:

Kui on võimalik, siis soovitame kaasa võtta kodust vanavara jms ka käsitöömüüjatel, näiteks vanad nõud, klaas- ja kristallesemed, taluesemed, mänguasjad, raamatud, trükised, postkaardid, märgid, medalid, mündid, margid, jms.

Pane kindlasti oma FB-lehele meie laadainfo link Luige vanavara- ja käsitöölaat   ja jagage seda sõpradega ning lisage infot ja pilte ka oma kauba kohta.

Kategooriat ei ole valitud! Palun valige kategooria
Tingmärgid
vaba valitud kinni
Kaardi suurus: 26
Valitud kohad
 1. Vali koht kaardilt!
Valitud koht Hind Märkus Eemalda
Vali koht kaardilt
Nimi Hind Vali